След едно прекрасно мероприятие, организирано от софийско училище, в градинката му можем да забележим послания на различни дечица. На г-жа Антонова обаче едно й е направило по-специално впечатление, инфорамира Нова телевизия.
Ето какво споделя тя:
"Тази седмица се проведе мероприятие по озеленяване на 61-во основно училище в София. Децата се погрижиха да озеленят двора и да оставят своите послания: ето едно от тях в приложената снимка"
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.