Бдителни граждани подлудиха телефон 112 с информация за труп, който лежал на ската на Канала, в близост до кръстовището на булевардите “Драган Цанков” и „Евлоги Георгиев”. Веднага на място пристигнаха две патрулки, пожарен автомобил и две линейки, информира “Булфото”.
“Трупът“ обаче се оказа изпаднал в несвяст наркоман, който близо 30 минути не можа да даде смислена информация за това какво се е случило с него и как се озовал на това място. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.