Ужас! Шофьор едва не помете 4 деца на пешеходна пътека в софийски квартал ВИДЕО

Жителите в квартала заявиха, че са подавали сигнали за проблемния участък, на който маркировка липсва

https://blitz.bg/stolitsa/uzhas-shofyor-edva-ne-pomete-4-deca-na-peshehodna-pateka-v-sofiyski-kvartal-video_news1077332.html Blitz.bg

Пореден случай на безобразно шофиране. Случаят е от квартал "Требич" в София.

Очевидци изпратиха сигнал и видеоклип до БНТ, на който се вижда как шофьор за малко не помита деца на пешеходна пътека.

Джип преминава на червен светофар, като случаят е от неделя. На пешеходната пътека на зелен светофар пресичат 4 деца.

Според родителите на две от децата подобни случаи са ежедневие на тази пешеходна пътека.

Жителите в квартала заявиха, че са подавали сигнали за проблемния участък, на който маркировка липсва.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
Ели
преди 1 година

Отнемане на свидетелството за управление на МПС. При повторна нарушениезатвор. За всеки, който нарушава закона. Паричните глоби и чувсвото за безнаказаност при нарушения няма да спрат безразсъдството по пътищата.

Откажи
Румен
преди 1 година

Когато раздават книжки на хора които дори не са изкарали курса за шофьори, така ще е. И наи голямата глупост е, че след катастрофи го определят , по невнимание. Затова и присъдите са минимални.

Откажи