Пореден случай на безобразно шофиране. Случаят е от квартал "Требич" в София.
Очевидци изпратиха сигнал и видеоклип до БНТ, на който се вижда как шофьор за малко не помита деца на пешеходна пътека.
Джип преминава на червен светофар, като случаят е от неделя. На пешеходната пътека на зелен светофар пресичат 4 деца.
Според родителите на две от децата подобни случаи са ежедневие на тази пешеходна пътека.
Жителите в квартала заявиха, че са подавали сигнали за проблемния участък, на който маркировка липсва.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света