Въртят мусаки на „София диша“

Фестът стартира утре на улица „Цар Иван Шишман“

https://blitz.bg/stolitsa/vartyat-musaki-na-sofiya-disha_news214690.html Blitz.bg

Традиционни български кулинарни специалитети ще могат да похапнат софиянци и гости на столицата в първия ден на тазгодишния фестивал „София диша“.

Посетителите ще имат възможност да се похвалят пред множеството и със собствените си готварски способности, като занесат своя домашно приготвена храна, с която ще бъдат почерпени останалите гости на феста.

Той ще започне утре следобед на обичайното място зад опашката на Коня, на улица „Шишман“. Тя ще бъде затворена за автомобили между 16 и 22 часа, а темата на първия ден на фестивала ще е екологичният начин на живот в градски условия.


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай