Важно: София е под блокада, шофьорите да четат

Забраняват се престоят и паркирането на доста места в централната част на столицата

https://blitz.bg/stolitsa/vazhno-sofiya-e-pod-blokada-shofyorite-da-chetat_news1039939.html Blitz.bg

Във връзка с тържествения водосвет, който ще се проведе в столицата по повод Деня на София (17 септември) до приключване на мероприятието през целия ден се въвежда временна организация за движение, съобщават от Столичната община.

Забраняват се престоят и паркирането, както следва:

  • на северозападната дъга на пл. „Св. Александър Невски” между ул. „Оборище” и ул. „11-ти август”.
  • на северната дъга на пл. „Св. Александър Невски” между ул. „11-ти август” и ул. „Дунав“.
  • на ул. „Оборище” между бул. „Васил Левски” и пл. „Св. Александър Невски”.
  • на пл. „Николай Гяуров“.
  • От 07.00 часа до приключване на водосвета на 17.09.2024 г. се забранява  влизането на пътни превозни средства, както следва:
  • по ул. „Оборище” между бул. „Васил Левски” и пл. „Св. Александър Невски”.
  • по ул. „11-ти август” между ул. „Московска“ и пл. „Св. Александър Невски”.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай