Изхвърлените от недобросъвестни граждани ненужни предмети, както и храсти и клони, са събрани и извозени.
Сметище на метри от минералния извор в Княжево СНИМКИ
От столичния инспекторат добавят, че ще организират съвместно с районната администрация – район „Витоша“ ограничаване достъпа на автомобили до градинката, за да не се допуска замърсяване на пространството, така и на пътното платно.
Ще бъдат поставени и забранителни табели, добавят от там.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.