Засилено полицейско присъствие около централата на "Атака"

Няма официална информация дали това е заради шествие на хората на Волен Сидеров

https://blitz.bg/stolitsa/zasileno-policeysko-prisastvie-okolo-centralata-na-quotatakaquot_news208001.html Blitz.bg

Към 10.30 часа на всички преки на бул. “Дондуков” от Младежкия театър до бул. “Васил Левски” се забелязват групи от по 4-5 униформени полицаи, които не затварят движението, просто стоят и наблюдават, видя репортер на БЛИЦ.

Забелязани са и коли на жандармеирята, но не в непосредствена близост до полицаите. Според неофициална информация, полицейското присъстиве е заради очаквана проява-шествие на атакисти днес, но това дfсега нe е потвърдено официално инто от Столична община, нито от партия Атака.

Полицаите бяха на същите позиции и вчера, като тогава обяснението беше свързано с протестиращите, които “пиеха кафе” пред Народното събрание. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай