Чарлийз Терон разказа как майка й убива хладнокръвно баща й

Баща ми беше толкова пиян, че едва стоеше на краката си, когато влезе в къщата с оръжие в ръка

https://blitz.bg/stsena/charliyz-teron-razkaza-kak-mayka-y-ubiva-hladnokravno-bashta-y_news715516.html Blitz.bg

През лятото на 1991 г. майката на Чарлийз Терон – Герда, убива мъжа си при самозащита по време на поредния му побой под въздействие на алкохола. Тогава бъдещата актриса е едва на 15.

„Баща ми беше толкова пиян, че едва стоеше на краката си, когато влезе в къщата с оръжие в ръка.

С майка ми влязохме в моята стая и легнахме до вратата, за да му попречим да влезе. Той стреля три пъти във вратата, но по някакво чудо не ни уцели. Тогава майка го застреля, за да оцелеем“ – споделя 44-годишната звезда в интервю за Националното обществено радио на САЩ.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай