Емили Райтаковски откровено си призна защо се снима гола (СНИМКИ/ВИДЕО 18+)

Не мисля, че щях да имам тази кариера, ако не изглеждах по този начин, споделя горещата мадама

https://blitz.bg/stsena/emili-raytakovski-otkroveno-si-prizna-zashto-se-snima-gola-snimkivideo-18_news469780.html Blitz.bg

Емили Ратайковски разкри тайната на успеха си. 25-годишната актриса и модел даде интервю за списание Oyster, в което призна, че постиженията ѝ до голяма степен се дължат на външния ѝ вид.

„Не мисля, че щях да имам тази кариера, ако не изглеждах по този начин", сподели Емили. Както знаем, тя не се срамува да се разголва пред камерите. Но Емили е категорична, че не го прави, за да привлича внимание, пише "Дарик".

„През последните пет-десет години жените могат спокойно да кажат, че харесват начина, по който изглеждат, и не се срамуват да се разголват", посочи тя.

„Сексът, желанието и вниманието са напълно нормални неща", обича да казва Емили. Нейната корица за Harper's Bazaar направи истински фурор в интернет. На снимката палавата красавица е напълно гола върху бял кон.
 

 

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай