Мария Игнатова скри шапката на Рачков, той отсече: Руса е, затова...

https://blitz.bg/stsena/mariya-ignatova-skri-shapkata-na-rachkov-toy-otseche-rusa-e-zatova_news653874.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Мария Игнатова е изработила повече пари от любимия си Димитър Рачков покрай коледните и новогодишните партита, които е водила.

Самата актриса се похвалила пред колеги, че е спечелила близо 50 000 лева като конферасие, тъй като през декември е имала 12 ангажимента. Половинката й бил по-малко търсен и инкасирал половината от нейната сума.

И Мария, и Митко от години печелят доста добре, като забавляват публиката на частни партита. И двамата са особено търсени от родни богаташи и всякакви сноби, които искат да се изфукат пред гостите си, че Рачков и Игнатова специално ще забавляват отбраната публика, пише "Уикенд".

В края на миналата година и в началото на тази обаче блондинката се оказала по-ангажирана от екранния и житейския си партньор. Горделивият Рачков дори се оплакал пред колеги, че напоследък Мария го слагала в малкия си джоб по приходи.

„Явно Мария има повече фенове от мен. Сигурно, защото е руса, се котира по-добре от мен”, иронизирал ситуацията Митко.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай