След 35 години АББА записаха нова песен!

https://blitz.bg/stsena/sled-35-godini-abba-zapisaha-nova-pesen_news596611.html Blitz.bg
35 години след раздялата си Агнета, Бени, Бьорн и Ани-Фрид се събират отново за подготовката на виртуално ABBA турне. Докато работят по новия си проект легендарните музиканти решават да влязат заедно в студиото. И го правят.

И усещането им е, че времето е спряло и са били разделени за кратка ваканция. "Много е забавно!", споделят те. А резултатът са две нови песни, едната от които, "I Still Have Faith In You", ще бъде представена от холограми на четиримата музиканти в специално ТВ предаване, продуцирано от NBC и BBC, което ще бъде излъчено през декември, 2018 г.

"Ние може и да сме остаряли, но песента е нова... И е хубава."


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай