"Неприятна гледка. Като се знае какъв е човекопотопът в такива дати е добре да има чували и малко по-големи кошчета, където хората да си изхвърлят боклуците", заяви Радева, видимо оправдавайки хората.
![]()
Виктор пък бе на мнение, че хората е можело да се хванат и да почистят кочината, за да запазят природата ни. "Като гледаш такава кочина, как може да я подминеш", запита той.
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.