Дарина Павлова заби най-красивия младеж на света! (СНИМКА)

https://blitz.bg/svetski/darina-pavlova-zabi-nay-krasiviya-mladezh-na-sveta-snimka_news663803.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Мадам Мулти Дарина Павлова пак удари кьоравото с един от най-красивите мъже в света, пише „Галерия“.

Перуанският модел и тенисист Дуилио Вайебуона, който ще участва в български сериал, се оказа протеже на Веселата вдовица.

По информация на „Галерия“, именно Дарина Павлова е лансирала красавеца на родна земя. Двамата се запознават покрай пиара на бизнесдамата Сандро Рубини, разкриват наши източници.

По време на едно от пътуванията на Дарина в Италия, където по това време Дуилио имал ангажимент, Рубини ги сватосва, а Павлова остава очарована от младото „агънце“. Малко по-късно Вайебуона е избран за един от 15-те най-красиви мъже в света на конкурса в Манила, а тези дни стана ясно, че ще участва в роден сериал.

По думите му, бил поканен след интервю за българска медия. Всъщност, да получи ролята се погрижила самата Павлова, която смятала, че Дуилио има актьорски талант.

Дарина е давала летящ старт на не едно или две свои гаджета, макар връзките й да не траят дълго.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай