Музиката е в кръвта ѝ – дъщерята на Преслава, Паола, направи своя дебют на сцената с дует заедно с известната си майка. Двете изпълниха хита „Улицата“ пред развълнувана публика в Радомир, като малката се включи със страст и усмивка, която грееше въпреки дъждовната вечер.
„Паола дойде лично да поздрави всички в Радомир! Беше много хубаво — благодарим ви за поканата!“, написа Преслава в социалните мрежи. Певицата не скри емоцията си от момента, който ще остане незабравим за нея – и за публиката, която бурно аплодираше малката звезда.
Вижте на show.blitz.bg видео, на което пее малката дъщеричка на Преслава.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.