Мартин Елвиса отпразнува като истинска победа окончателното напускане на Ана-Шермин от „Ергенът: Любов в рая“.
Бившият ерген, който всяка седмица прави своя традиционен обзор на предаването в социалните мрежи, този път беше по-безпощаден от всякога към моделката.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.