Годеницата на Рачков показа как е изглеждала преди 23 години

Повод за любопитното видео, което тя пусна в мрежата, е рождения ден на "Господари на ефира"

https://blitz.bg/svetski/godenicata-na-rachkov-pokaza-kak-e-izglezhdala-predi-23-godini_news1144294.html Blitz.bg

Годеницата на Димитър Рачков върна спомените назад с емоционална публикация от времето, когато беше адреналинка в "Господари на ефира", а поводът бе 23-ия рожден ден на емблематичното предаване, пише show.blitz.bg

Юбилеят беше отбелязан и в ефира на "Като две капки вода", където прозвуча специален поздрав, придружен от видео с най-запомнящите се моменти през годините.

Клипът бързо намери място и в социалните мрежи, а годеницата на Рачков го сподели, припомняйки си един от най-ярките периоди в кариерата си.

"Господари на ефира" не беше просто шоу, а се превърна в институция, която в продължение на повече от две десетилетия съчетаваше хумор, разследване и разобличаване на абсурдите в обществото.

Вижте как е изглеждала Виктория на Рачков като адреналинка в "Господарите" в show.blitz.bg

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
3 Коментара
Пламен
преди 2 месеца

Как го търсиш този лигав рачков

Откажи
Вампи
преди 2 месеца

Море истио вампир си бех и тогава.

Откажи