Госпъл легенда и носител на Грами почина от COVID-19

Преди няколко дни близките му разкриха, че Трой Снид се е заразил и е приет в болница

https://blitz.bg/svetski/gospal-legenda-i-nositel-na-grami-pochina-ot-covid-19_news744316.html Blitz.bg
Легендата на госпъл музиката - певецът Трой Снид почина от усложнения, предизвикани от коронавируса. 

Той си отиде на 52 години. 

Преди няколко дни близките му разкриха, че Трой Снид се е заразил и е приет в болница. Усложненията са настъпили внезапно. 

Трой Снид е носител на Грами и един от най-известните госпъл изпълнители. 

Седем албума на певеца заемаха първи места в класациите на Billboard. 


Превод БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай