След четвърт век мълчание: Голяма бомба в родния шоубизнес!

Легендарният български дует Дони и Момчил се завръща

https://blitz.bg/svetski/sled-chetvart-vek-malchanie-golyama-bomba-v-rodniya-shoubiznes_news1080168.html Blitz.bg

Легендарният български дует Дони и Момчил се завръща след четвърт век мълчание.

В инстаграм публикация Дони обяви, че през 2025 г. предстои нов съвместен албум, озаглавен "Симфонично", предаде Стандарт.

Дуетът, покорил сърцата на публиката през 90-те с хитове като "Уморени крила" и "Ближи си сладоледа", се разпадна през 2000 г. Причините тогава се коментираха широко - клюки, творчески спорове и мания за величие, както и различни посоки в личните им амбиции.

Новината за албума предизвика вълна от носталгия и очакване - феновете вече чакат завръщането на един от най-обичаните дуети в българската музика.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай