Легендарният български дует Дони и Момчил се завръща след четвърт век мълчание.
В инстаграм публикация Дони обяви, че през 2025 г. предстои нов съвместен албум, озаглавен "Симфонично", предаде Стандарт.
Дуетът, покорил сърцата на публиката през 90-те с хитове като "Уморени крила" и "Ближи си сладоледа", се разпадна през 2000 г. Причините тогава се коментираха широко - клюки, творчески спорове и мания за величие, както и различни посоки в личните им амбиции.
Новината за албума предизвика вълна от носталгия и очакване - феновете вече чакат завръщането на един от най-обичаните дуети в българската музика.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.