Виктор и Ади се ококориха като видяха какво се вози в тази кола СНИМКА

Изключително забавно стана в студиото на сутрешния блок на "Нова телевизия", докато течеше рубриката "Моята новина"

https://blitz.bg/svetski/viktor-i-adi-se-okokoriha-kato-vidyaha-kakvo-se-vozi-v-tazi-kola-snimka_news708578.html Blitz.bg
Изключително забавно стана в студиото на сутрешния блок на "Нова телевизия", докато течеше рубриката "Моята новина".

Един от зрителите беше пратил снимка на овца, която е превозвана на задната седалка на автомобил.

"Къде ли отива? Сигурно на село за няколко дни и после ще се върне", не пропуснаха да се пошегуват водещите Виктор Николаев и Аделина Радева.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай