13-годишна с 1,7 промила в кръвта

https://blitz.bg/svyat/13-godishna-s-17-promila-v-kravta_news43188.html Blitz.bg

Излет завърши за 13-годишно момиче с 1,7 промила алкохол в кръвта и незабавно приемане в болница, съобщава германският таблоид "Билд".

Преди да бъде прието в болницата момичето е било обявено за издирване. То заедно с още две свои приятелки отишло на излет в покрайнините на германското градче Бранденбург на Хавел, намиращо се в близост до столицата Берлин.

За щастие на въпросното момиче приятелките й не били толкова пияни и успяли да извикат Бърза помощ навреме. В момента полицията разследва случая, по какъв начин момичето се е сдобило с алкохола, който в Германия както и по целия свят е забранен за продажба на непълнолетни. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай