13 загинали, 26 ранени в щата Ню Йорк

https://blitz.bg/svyat/13-zaginali-26-raneni-v-shtata-nyu-york_news42831.html Blitz.bg

При атаката срещу имиграционен център в американския град Бинхемтън са убити 13 души и 26 са ранени, съобщиха телевизиите “Фокс4 и “Ей Би Си”, като се позоваха на полицията.

Един от престъпниците, държащи заложници в центъра, е убит, съобщава телевизия “Си Ен Ен”. От сградата са изведени двама души с азиатски произход, но те са само заподозрени. На покривите на околните сгради остават снайперисти. Спецчастите и ФБР влязоха в сградата на центъра. Освободени са 20 заложници. Петима души с рани от огнестрелно оръжие са закарани в болница, двама от тях вече са оперирани, добавят от “Си Ен Ен”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай