4-годишен падна от 30 метра и се отърва със синини

https://blitz.bg/svyat/4-godishen-padna-ot-30-metra-i-se-otarva-sas-sinini_news45269.html Blitz.bg

Четиригодишно момче падна от 30 метра височина и се отърва с леки контузии като синини и порезни рани. Саад Мохамад Шехзад паднал от 30 метра от жилището на родителите си в Абу Даби върху паркиран Лексус.

Момченцето се качило на стол до отворен прозорец и се опитало да се облегне на стъклото, но не видяло, че прозорецът е отворен.
След като паднало, то останало пет минути в безсъзнание. Като дошло на себе си, момченцето заплакало. Детето останало в болница за наблюдение 48 часа, след което било изписано, пише “Вечерни лист”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай