Американец уби четирима и се самоуби

https://blitz.bg/svyat/amerikanec-ubi-chetirima-i-se-samoubi_news43391.html Blitz.bg

Американец от Алабама застреля жена си, дъщеря си и още двама роднини, след което се прибрал у дома си и се самоубил, предаде АП.


Тялото на 45-годишния Кевин Гарнър е било открито близо до къща в Принсвил, където е живял с жена си, с която са били в процес на развод. Представители на полициятя съобщиха, че Гарнър е застрелял жена си Тами, дъщеря си, сестра си и неин племенник. Убийствата са извършени ден преди съдебно заседание за развода им, на което сестра му е трябвало да свидетелства срещу него. Това е поредната кървава драма от серията подобни инциденти, случващи се в САЩ през последните три седмици. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай