Американски радиоводещ убит в дома си

https://blitz.bg/svyat/amerikanski-radiovodesht-ubit-v-doma-si_news40994.html Blitz.bg

Радиоводещият от индормационния отдел на компанията “Ей Би Си” Джордж Уебър бе открит мъртъв в дома си в Ню Йорк, съобщиха от радиотелевизионния концерн.

Представители на градскат полиция заявиха, че става въпрос за убийство. Все още няма арестувани заподозрени във връзка с престъплението. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай