Американски рапъри в подкрепа на Хаити

https://blitz.bg/svyat/amerikanski-rapari-v-podkrepa-na-haiti_news69433.html Blitz.bg

Американски рапъри се включиха в събиранетои на средства за Хаити. На 5 февруари ще се проведе концерт под надслов "SOS - да спасим себе си - Помощ за Хаити". В него ще участват Уайклеф Жан, Крис Браун, Лил Уейн, Мери Джей Блайдж, Моника.

Шон "Диди" Комс, Фарел Уилямс и Куин Латифа ще са водещите на двучасов концерт и телетон за Хаити, съобщи Би Би Си.

Приходите са предназначени за благотворителни организации, работещи в Хаити.

Концертът ще бъде излъчен на живо по телевизиите BET, MTV, VH1.

Телетонът "Надежда за Хаити" досега е събрал 66 милиона щатски долара./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай