Американски рапъри се включиха в събиранетои на средства за Хаити. На 5 февруари ще се проведе концерт под надслов "SOS - да спасим себе си - Помощ за Хаити". В него ще участват Уайклеф Жан, Крис Браун, Лил Уейн, Мери Джей Блайдж, Моника.
Шон "Диди" Комс, Фарел Уилямс и Куин Латифа ще са водещите на двучасов концерт и телетон за Хаити, съобщи Би Би Си.
Приходите са предназначени за благотворителни организации, работещи в Хаити.
Концертът ще бъде излъчен на живо по телевизиите BET, MTV, VH1.
Телетонът "Надежда за Хаити" досега е събрал 66 милиона щатски долара./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.