Берлускони нарисуван като “ангел на любовта”

https://blitz.bg/svyat/berluskoni-narisuvan-kato-angel-na-lyubovta_news45248.html Blitz.bg

Художникът Филипо Панеска разсъблече в творбите си италианския премиер Силвио Берлускони, съпругата му Вероника Ларио и красивата министърка по въпросите на равните права Мара Карфаня.

Силвио и Мара са представени заедно на картината, което е вероятно алюзия от страна на художника за слуховете, че тя му е била любовница. Премиерът е представен като ангел /или може би гълъб/, а Мара прилича на къпещата се Диана. От пълната голота премиерът е спасен само с един шал, преметнат през бедрото.
Преди време Берлускони заяви, че би се оженил за министър Карфаня, ако вече не беше женен.
Съпругата на Берлускони Вероника Ларио е представена също в ангелско издание.
Картините са представени на изложба в Савона.
Страстта му към красивите жени дори и в по-напреднала възраст направи прочут Берлускони по цял свят като политик–ухажьор, пише “Ютарни лист”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай