БГ джигит тръгна по сръбските улици, случи му се случка

Сръбската полиция задържа българин, шофирал без книжка с 2.2 промила алкохол

https://blitz.bg/svyat/bg-dzhigit-tragna-po-srabskite-ulici-sluchi-mu-se-sluchka_news1063925.html Blitz.bg

Сръбската полиция в град Смедерево е задържала 42-годишен български гражданин.

Той е управлявал камион с ремарке с 2,20 промила алкохол в кръвта и е бил без свидетелство за управление на МПС, предаде БГНЕС.

Нарушението е извършено на магистралата Ниш-Белград, край Велика Плана.

Срещу шофьора е образувано бързо производство. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай