Сръбската полиция в град Смедерево е задържала 42-годишен български гражданин.
Той е управлявал камион с ремарке с 2,20 промила алкохол в кръвта и е бил без свидетелство за управление на МПС, предаде БГНЕС.
Нарушението е извършено на магистралата Ниш-Белград, край Велика Плана.
Срещу шофьора е образувано бързо производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.