Бомба уби трима и рани 7 деца

https://blitz.bg/svyat/bomba-ubi-trima-i-rani-7-deca_news69791.html Blitz.bg

След бомбена експлозия в околностите на афганистанския град Лашкар, намиращ се недалеч от Кандахар, са загинали най-малко трима души и още 26 са ранени, предаде АП.

"Бомбата е избухнала сред множество, събрало се да гледа бой с кучета", съобщи шефът на полицията в провинция Хелманд Камал Удин.

Сред ранените има и 7 деца. Провинция Хелманд се смята за място, намиращо се под пълния контрол на талибаните. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай