Бури и торнадо вилнеят в САЩ

https://blitz.bg/svyat/buri-i-tornado-vilneyat-v-sasht_news44407.html Blitz.bg

Бури и торнадо продължават да вилнея в южната част на САЩ, причинявайки прекъсвания на електропроводи, предаде ИТАР-ТАСС.


В щатите Алабама и Джорджия без ток са останали повече от 100 хиляди души. Националната метеорологична служба на САЩ предупреди за висока вероятност от преминаване на серия торнада та територията на Флорида. В северната част на щата дърво е паднало върху автомобил, като двамата пътници са ранени. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай