Четирима убити при стрелба в щата Ню Йорк

https://blitz.bg/svyat/chetirima-ubiti-pri-strelba-v-shtata-nyu-york_news42824.html Blitz.bg

Мъж откри стрелба с пушка в американския град Бингхемтън, щата Ню Йорк, предадоха местни средства за масова информация.

Сведенията, които се получават, са противоречиви. Американската телевизия "Си Ен Ен" съобщава, че между 20 и 40 души са задържани от стрелеца като заложници, най-малко четирима души са убити, а 12 - ранени. Директорът на местната радиостанция "WBNF" Боб Джоузеф съобщи, че по негови данни през последните два часа са загинали най-малко 12 души. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай