Директор на фирма уби кредитор и се застреля

https://blitz.bg/svyat/direktor-na-firma-ubi-kreditor-i-se-zastrelya_news38768.html Blitz.bg

Директорът на една от московските транспортни компании застреля кредитор и после се самоуби, предаде РИА Новости, позовавайки се на източник от правоохранителните органи.


По негови думи телата на двамата мъже са били открити с огнестрелни рани в офиса на фирмата. “По предварителни данни директорът на компанията е застрелял с карабина “Сайга” дошлия при него кредитор и после сам се е застрелял”, добави източникът. Във връзка с произшествието е започнало разследване на финансовата документация на фирмата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай