Фидел Кастро се срещна с американска делегация

https://blitz.bg/svyat/fidel-kastro-se-sreshtna-s-amerikanska-delegaciya_news43380.html Blitz.bg

Делегация на американския Конгрес се срещна с бившия кубински лидер Фидел Кастро, предаде Газета.Ру.


Срещата е била осъществена малко преди отпътуването на американските официални лица от острова на свободата. Последната среща между Фидел Кастро и делегация на САЩ беше проведена през 2006г. По-рано беше съобщено, че представителите на конгреса са се срещнали и с настоящия кубински президент Раул Кастро. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай