Делегация на американския Конгрес се срещна с бившия кубински лидер Фидел Кастро, предаде Газета.Ру.
Срещата е била осъществена малко преди отпътуването на американските официални лица от острова на свободата. Последната среща между Фидел Кастро и делегация на САЩ беше проведена през 2006г. По-рано беше съобщено, че представителите на конгреса са се срещнали и с настоящия кубински президент Раул Кастро. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.