Германците не обичат да говорят за секс

https://blitz.bg/svyat/germancite-ne-obichat-da-govoryat-za-seks_news37801.html Blitz.bg

Германците по-често биха говорили за пари, смърт и болести, отколкото за секс, предаде Ройтерс.


Проучване на общественото мнение сред две хиляди германци сочи, че сексът е тема, за която те най-малко биха искали да говорят. 64% от запитаните са заявили, че това е тема, която по-скоро биха избегнали. Най-предпочитана тема за разговор са клюките за приятели, следвани от цени на потребителските стоки. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай