Това е германско „гадже“. Трудно различимо – мъж, жена или…
Оказва се дама, уточнява 24rodopi.com.
„С нашарена глава, разпиляна визия. Това е нежният пол след толкова години някакви „ценности“. Съкрушително просто.
Младите са загубили сетивата си.
Очите са винаги вторачени в смартфона - в автобусите, като седнат някъде, дори по дискотеките, по тротоарите, шофирайки или карайки велосипед. Постоянно.
Това са моите наблюдения“, споделя гурбетчия за ситуацията в Германия, към която все се стремим и все се мъкнем като неудобен багаж…
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.