Гигантска летяща твар превзе кухнята на студент, той дава награда за главата й

Ситуацията е смешна, но не съм качил обявата за майтап. Гладен съм, обяснява 24-годишният мъж

https://blitz.bg/svyat/gigantska-letyashta-tvar-prevze-kuhnyata-na-student-toy-dava-nagrada-za-glavata-y_news727859.html Blitz.bg
Студент от австралийския град Бризбейн дава 20 долара на всеки, който го отърве от гигантска летяща хлебарка, заселила се в дома му. За целта младият мъж е публикувал обява в Gumtree, пише Seven News.

Той се оплаква, че заради голямото насекомо не може да си влезе в кухнята. „Помогнете ми колкото се може по-бързо. Много съм гладен”, пише 24-годишният мъж.

Пред журналистите той признава, че се страхува от хлебарки. По думите си, една вечер се готвел да похапне, когато видял, че в кухнята му се е заселило летящото насекомо. „Изплаших се страшно много. И в момента изпитвам голям страх. Не искам да правя това. Хлебарката ме остави без храна”, жалва се той.

Интернет потребителите се отнасят с хумор към обявата му. Те признават, че публикацията му страшно ги е развеселила.

„Ситуацията е смешна, но не съм качил обявата за майтап. Гладен съм. Това не е шега”, отбелязва той.

В крайна сметка, младежът все пак успял да се добере до продуктите си – наметнат с одеяло и с маска на лицето.

Превод: БЛИЦ
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай