Гнусно отмъщение: Мъж сви тоалетната на бившата си ВИДЕО

Тя решила да сложи край, защото той „не си плаща“ и „отказва да дава бакшиши на обслужващия персонал“

https://blitz.bg/svyat/gnusno-otmashtenie-mazh-svi-toaletnata-na-bivshata-si-video_news1012340.html Blitz.bg

Американка сподели, че не знае да се смее или да плаче, след като приятелят ѝ водопроводчик ѝ открадна тоалетната след раздялата им.

Тя решила да сложи край, защото той „не си плаща“ и „отказва да дава бакшиши на обслужващия персонал“ – и двете са черти, които тя не иска в дългогодишен партньор.

Малко след раздялата им тя отишла да легне в спалнята си, докато той си стяга багажа, за да напусне общата им къща. Но в крайна сметка заспала, докато той събирал вещите си - и когато се събудила, открила, че тоалетната ѝ липсва.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай