Голяма част от клиентите на германския телеком (T-Mobile) от този следобед не могат да телефонират от мобилните си телефони, съобщава ДПА.
Цялата мобилна мрежа на компанията в голяма част от Германия е претърпяла сериозен срив. “От почти всяка точка на страната клиентите получават съобщения, че не могат да проведат желания разговор”, заяви говорителка на T-Mobile в Бон. Причината за срива в мрежата на мобилния оператор все още не е установена. От компанията не могат да дадат и информация, докога клиентите ще останат без мрежа и кога отново ще могат да телефонират. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.