На Острова започнаха ударно въвеждане на мерки срещу разпространението на коронавирус.
„Щандовете по магазините се опразват за норматив. След работа бързаме, за да напазаруваме. Паниката тук се увеличава с всеки изминал ден. Разбрах какви са мерките у дома. Пазете се и не се поддавайте на истерията“, призова младият нашенец.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.