В пакистанската столица Исламабад, е обявено най-високото ниво на терористична заплаха, предаде Си Ен Ен. Специалните служби на страната са получили информация за предстояща терористична атака. Подразделение на полицията и армията са засилили охраната на министерствата и държавните учреждения, както и на военните обекти.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.