Исламабад на нокти, готви се за терористичен ад

В столицата на Пакистан е обявено най-високото ниво на терористична заплаха

https://blitz.bg/svyat/islamabad-na-nokti-gotvi-se-za-teroristichen-ad_news214930.html Blitz.bg

В пакистанската столица Исламабад, е обявено най-високото ниво на терористична заплаха, предаде Си Ен Ен. Специалните служби на страната са получили информация за предстояща терористична атака. Подразделение на полицията и армията са засилили охраната на министерствата и държавните учреждения, както и на военните обекти.

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай