Излиза по-тънък нетбук Aspire One

https://blitz.bg/svyat/izliza-po-tanak-netbuk-aspire-one_news42514.html Blitz.bg

10-инчовият модел D250 е дебел само 25,4 мм.

Компютърният производител Acer обяви тънка версия на своя 10,1-инчов нетбук Aspire On. Новият D250 е дебел само 25,4 мм, докато при обикновения модел този параметър е 33,2 мм, TechNews.bg. D250 ще се продава с процесори Intel Atom N270 или N280. Като опция Acer предлага 3G модул, съобщи SlashGear.

Моделът е снабден със 160-гигабайтов твърд диск, поддържа до 2 GB оперативна памет и има многоформатен четец на карти. Налични са също Wi-Fi, уеб камера и опция за Bluetooth 2.0+EDR (като опция). 10,1-инчовият екран поддържа резолюция 1024x600 пиксела, а клавишите са с размер 89% от нормалните. За включване на външни устройства са предвидени VGA изход, три USB порта, аудио вход/изход и Ethernet интерфейс.

3-клетъчната батерия осигурява автономна работа в продължение на 3 часа и 15 минути. Опционната 6-клетъчна батерия поддържа от 6 до 7,5 часа. D250 тежи 1,1 кг и се предлага с предварително инсталирана операционна система Windows XP Home. Нетбукът е достъпен в черен, червен и син цвят и ще струва около 400 евро. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай