Кацнали на един ... балкон

https://blitz.bg/svyat/kacnali-na-edin-balkon_news38886.html Blitz.bg

Дори и най-добрите каскадьори биха завидели на изпълнението на тези британци. Мъж и жена пътували по шосе край град Марбеля в Испания. Отивали на плажа, за да се освежат, като преди това и двамата били пийнали по някоя и друга чашка в повече.

Съпругът на около 60 г., карайки по шосето с много завои, в един момент вместо спирачките натиснал педала на газта. Наетата кола Форд Фокус се ударила в зид край пътя, пробила го и буквално полетяла. Приземила се 10 метра по-ниско на балкона на един апартамент. Подобно на агент 007 и двамата се измъкнали от смачканата кола без нито една драскотина. Лекарите и полицаите били шокирани, като ги видели да стоят на балкона без никакви контузии, пише “24 сата”. “Помислих си, че самолет кацна на къщата. Шумът беше оглушителен”, каза един от гостите в курорта. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай