Мъж се самозапали в Атина

Молел лекарите да му позволят да умре

https://blitz.bg/svyat/mazh-se-samozapali-v-atina_news193690.html Blitz.bg

Мъж се е самозапалил в северната част на Атина. Той е приет в болница, съобщава в електронното си издание вестник ”Вима”. Инцидентът е станал в северния жилищен район Врилисия, на оживено шосе, но далеч от обикновените места за митинги и протести.

Самозапалилият се, на видима възраст около 35 години, се залял със запалителна течност и се подпалил. Минувачи повикали полиция и линейка. При хоспитализирането му той бил в съзнание и молел лекарите да му позволят да умре.

Документи за самоличност у него не са открити. Тялото му е с 80% изгаряния и състоянието му е критично.

Припомняме, че през ноември 2012 година в същия район на Атина 20-годишна безработна жена се самоуби, като се самозапали./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай