“Металика” и Джейсън Нюстед се събраха

https://blitz.bg/svyat/metalika-i-dzheysan-nyusted-se-sabraha_news43397.html Blitz.bg

Хеви метъл легендите “Металика” бяха приети в залата на славата на “Рокендрола”, като по този повод групата изнесе малък концерт в Кентъки.

Сред хитовете, които бандата изсвири бяха "Master of Puppets" и "Enter Sandman". Освен с актуалния си басист Роб Трухило “Металика” още веднъж се появи с бившия си член Джейсън Нюстед, който бе член на групата от 1987 година след смъртта на Клиф Бъртън до края на 2001 година, когато се оттегли. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай