Мутирало извънземно същество вся паника, след като изплува на плаж в Нова Зеландия (СНИМКИ)

https://blitz.bg/svyat/mutiralo-izvanzemno-sashtestvo-vsya-panika-sled-kato-izpluva-na-plazh-v-nova-zelandiya-snimki_news643437.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Странното извънземно същество е открито на плаж в Кентърбъри, Нова Зеландия. Откривателите му смятат, че е извънземно, Странното същество има два крака и опашка, заедно с две "крила", както и зъби.

Скелетът е намерен от Хана Мари и майка й. И двете са били шокирани от находката, на която са попаднали по време на разходка на плажа, предава NZ Herald.





"Първата ми мисъл беше, че това е нещо извънземно и бях по-уплашена от всякога", разказва Хана пред изданието. 

Двойката решила да закара странното същество при препаратор, за да разплете мистерията с произхода му. Той също останал шокиран от находката и качил снимка на съществото във Фейсбук с надежда някой да му посочи какво представлява, но никой не успява да даде адекватно обяснение. 



"Това не е риба", пише един потребител, а друг добавя, че прилича на дявол. 
 
Превод: БЛИЦ
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай