Нов кошмар със самолет в небето!

https://blitz.bg/svyat/nov-koshmar-sas-samolet-v-nebeto_news662013.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Самолет на "Уралските авиолинии", пътуващ от Бахрейн за Москва, се приземи извънредно в Баку, предават световните медии.

Те се позовават на пресцентъра на летище "Гейдар Алиев" в столицата на Азербайджан. В съобщението се посочва, че причината за извънредното кацане е подозрение на пилота на самолета за наличие на бомба, предава БТА.

На борда на самолета е имало 225 души, се казва още в изявлението.

Вчера пътнически самолет на Етиопските авиолинии се е разбил на път от Адис Абеба към Найроби. Загинаха 157 души.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай