Окончателно: Барак Обама ще участва в срещата на Г-20 в Русия

Президентът на САЩ обаче не каза дали ще се среща на четири очи с руския си колега

https://blitz.bg/svyat/okonchatelno-barak-obama-shte-uchastva-v-sreshtata-na-g-20-v-rusiya_news215368.html Blitz.bg

Американският президент Барак Обама потвърди намерението си да вземе участие на срещата на Г-20 в Санкт Петербург, предаде РИА Новости. Той заяви от ефира на телевизионния канал „Ен Би Си”, че е разочарован от решението на руските власти да предоставят убежище на бившия сътрудник на американските специални служби Едуард Сноудън. Обама не уточни дали ще се състои договорената среща с руския президент Владимир Путин.

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай