Откриха бомба в римското метро

https://blitz.bg/svyat/otkriha-bomba-v-rimskoto-metro_news95095.html Blitz.bg

Пакет-бомба е бил открит в метрото в Рим, съобщава АФП.

Взривоопасният пакет е бил намерен от транспортни работници в празен вагон на метрото.

Местните власти посочват, че бомбата е била на път да избухне. Смята се, че тя е била задействана с дистанционно устройство.

На мястото са били извикани части на полицията, които са обезвредили самоделното взривно устройство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай