Пълен кошмар на лондонското летище "Гетуик"!

https://blitz.bg/svyat/palen-koshmar-na-londonskoto-letishte-getuik_news567939.html Blitz.bg

Стотици пътници, опитващи се да се приберат в Нигерия за Коледа, са останали блокирани на лондонското летище „Гетуик” за пет дни. Около 800 души са останали блокирани, след като нигерийката авиокомпания Мед-Вю не успяла да излети на 22 декември, "Новини Лондон".

Много от потърпевшите споделят, че никой не ги е уведомил за проблема и че няма да могат да се приберат при семействата си. От летището се извинили от името на авиокомпанията.

Проблеми ще има и с полетите в петък. Билетите за самолета стрували 1000 паунда. От „Гетуик” осигурили храна, вода и походни легла.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай