Папарак отрича да е виновен за падането на Мадона

https://blitz.bg/svyat/paparak-otricha-da-e-vinoven-za-padaneto-na-madona_news45357.html Blitz.bg

Папаракът, когото Мадона обвини, че е изскочил от храстите и е изплашил коня й, в резултат на което поп звездата е паднала от коня и е получила травма, твърди, че нейният преразказ на събитията не отговаря на действителността, пише вестник “Нюздей”.


“Полицията отдавна ме разпита дали нещо подобно може да се е случило”, каза той и добави, че не е видял как Мадона пада от коня. По-рано сайтът TMZ.com съобщи, че при съставянето на протокола на инцидента нито певицата, нито нейни представители са споменали нещо за фотографа. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай