Пирати завзеха кораб в Индийския океан

https://blitz.bg/svyat/pirati-zavzeha-korab-v-indiyskiya-okean_news42503.html Blitz.bg

Пирати завзеха кораба Indian Ocean Explorer, принадлежащ на компания от Сейшелските острови, предаде АФП.


Корабът Indian Ocean Explorer е оборудван с висококачествена апаратура за океанографски изследвания и може да поема до 12 пътници на борда си. Отвличането е станало, след като туристите са слезли от кораба на един от Сейшелските острови. Кога и къде точно е станал инцидентът засега е неизвестно. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай